Bedrijf
KAW
Type
Stageplek
Locatie
Rotterdam (NL)
Branche / Vakgebied
Architecture
Vereiste taal
Nederlands
Start op
02 september 2024
Website
https://www.kaw.nl/

Omschrijving

Wij zijn KAW.

Ontwerpers, onderzoekers en adviseurs met oog voor mens en samenleving. Met oog voor jou. Wij creëren kansen om onze leefomgeving toekomstbestendig te maken.

Team
Vanuit onze vestiging in Rotterdam werken wij aan een groot scala van prachtige opdrachten binnen en buiten de regio. Ons team bestaat uit ongeveer 38 medewerkers in de functies: architecten, ontwerpers, projectleiders, stagiaires en academiestudenten. In sommige projecten is er een nauwe samenwerking met het team in Groningen en Eindhoven.

Wat ga je doen?
Als stagiair werk je mee in ons team, aan diverse plannen op zowel architectonisch als stedenbouwkundig gebied. Je werkzaamheden zullen bestaan uit het meewerken aan projecten en het uitvoeren van werkzaamheden tijdens alle fasen van een project. Door de multidisciplinaire benadering van KAW werk je veel samen met ontwerpers, projectarchitecten en projectmanagers. We garanderen een zeer leerzame stage waarin je mogelijkheden krijgt het vak écht te ontdekken en een belangrijke bijdrage te leveren aan de projecten.

Wij zoeken een enthousiaste student(e) die:

 • zich wil ontwikkelen in het definiëren, ontwerpen, bouwen, onderhouden en aansturen van bouwkundige processen en/of producten;
 • kennis heeft van het tekenen met 3D-tekenprogrammatuur en adobe;
 • zowel samen als zelfstandig kan werken;
 • discipline heeft; 
 • niet bang is om te vragen;
 • open staat om te leren;
 • beschikt over een hands on mentaliteit.

Wij bieden:

 • een stagevergoeding van € 500,- per maand o.b.v. 40 uur per week;
 • een enthousiasmerende werkomgeving met veel jonge mensen en vernieuwende ideeën;
 • een veilige en flexibele omgeving waar je jezelf kan ontwikkelen en het vakgebied kan ontdekken;
 • persoonlijke begeleiding in het werk;
 • leerzame en mooie projecten waaraan je mag werken; 
 • een fijne werkplek in de stad met mogelijkheid tot 1 dag per week thuiswerken;
 • gezellige borrels!