Bedrijf
Team V Architectuur
Type
Stageplek
Locatie
Amsterdam (NL)
Branche / Vakgebied
Architecture
Vereiste taal
Nederlands
Website
https://teamv.nl/

Omschrijving

Team V is op zoek naar enthousiaste en getalenteerde stagiairs voor het eerste semester van 2020. Studeer jij architectuur aan de TU Delft en heb je net je Bachelor afgerond of ben je al begonnen met je Master? Wil je graag werkervaring opdoen? Solliciteer dan nu voor een stage bij Team V!

Als stagiair ben je bij Team V een half jaar lang volwaardig lid van ons team, zodat je de verschillende aspecten van het architectenvak kunt ervaren. Naast hard werken, houden we ervan om samen sportieve uitdagingen aan te gaan, zoals zaalvoetbal, hardlopen, buiten fietsen en openwater zwemmen, #TeamVictory. En niet onbelangrijk, we bieden elke dag een gezonde lunch en wekelijks een bruisende vrijdagmiddagborrel.

Kom jij ons team versterken? Stuur dan je sollicitatie, inclusief je cv en portfolio, naar jobs@teamv.nl, met als onderwerp 'Stage februari - juli 2020'.

NB. Sollicitaties voor de periode augustus-januari zijn ook welkom.

Vorig semester liep Dimitri Nalmbantis stage bij Team V. Als je meer wilt weten over de inhoud van de stage, of over hoe het is om bij Team V te werken, dan vertelt hij daar graag over: d.nalmbantis@student.tudelft.nl, 06 34 66 36 06.