Bedrijf
Hoope Plevier Architekten
Type
Stageplek
Werkgebied
Heiloo
Sector
Architecture
Start op
16 februari 2017

Omschrijving:

Wij zijn Hoope Plevier. Een gevestigd architectenbureau met hoge ambities. Passie voor architectuur is de basis van ons bureau. Creativiteit is onze motor. Wij geloven dat onze ontwerpen plekken, mensen en organisaties positief beïnvloeden. Dit doen we door ontwerpen te maken die inspireren, motiveren en waar mensen zich prettig voelen. Het is onze missie om voor zakelijke en particuliere opdrachtgevers spraakmakende en goede gebouwen te maken. Op dit moment werkt Hoope Plevier aan verschillende eigentijdse nieuwbouwprojecten, de transformatie van diverse historische gebouwen naar woningen en een groot aantal architectuur en  maatwerk interieur opdrachten. Wij zoeken een stagiair(e) die met dezelfde bevlogenheid kan meewerken in ons team.

WIJ ZOEKEN IEMAND DIE

  • Bezig is met een masteropleiding Bouwkunde;
  • ca. 6 maanden beschikbaar is voor 4-5 dagen per week;
  • Goede beheersing van Autocad, Photoshop, Illustrator, Indesign en Sketchup is een pré;
  • Archicad is een pré;
  • Zo spoedig mogelijk kan starten;
  • Enthousiast en leergierig is;
  • Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden heeft.

WIJ BIEDEN

Wij bieden jou een leerrijke stage met veel persoonlijke begeleiding waarin je vol mee draait in ons team.

INTERESSE?

Ben je geïnteresseerd, stuur dan een motivatiebrief met CV en portfolio van max. 5 MB naarjobs@hoopeplevier.nl